ACS480-04-02A7-4 Частотний перетворювач ACS480 0.8кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS480 |
| SKU | ACS480-04-02A7-4 |
| Основна потужність | 0.8 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 2.5 A |
| Ступінь захисту по IP | IPIP |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 223 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глибина | 207.1 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач ACS480 0.8кВт 3-ф/380 ( ACS480-04-02A7-4 )
Відгуки про товар
2Сергій Миколайович
Ставив цей частотник ABB ACS480 на невеликий компресор в цеху. 0.8 кВт, 3 фази, все як треба. Сподобалось, що компактний, розміри 73 на 223 мм, глибина 207 мм. В шафу влазить норм, місця багато не займає. Запуск движка м'який, без скачків. ЕМС-фільтр вбудований, це зручно, не треба додатково нічого ліпити. Працює стабільно, без проблем. ABB все ж таки, це тобі не китайський ноунейм, хоч і дорожче трохи. Рекомендую, якщо треба надійний ПЧ на невеликий мотор)
Андрій Ковальчук
Використовуємо ABB ACS480 0.8кВт на одному з наших конвеєрів, де потрібна досить точна підтримка швидкості. Модель на 0.8кВт, трифазна, 380В. Векторне керування без енкодера показує себе гідно, движок працює плавно, без ривків. Окрема перевага – інтегрований ЕМС-фільтр, не треба докуповувати і займати місце в шафі. Для своєї потужності габарити (73x223x207.1 мм) цілком прийнятні. Це ABB, тут за якість не переживаєш. З таким ПЧ можна бути впевненим, що лінія не стане через привід.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS480-04-02A7-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |