ACS480-04-026A-4 Частотний перетворювач ACS480 11.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS480 |
| SKU | ACS480-04-026A-4 |
| Основна потужність | 11.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 23.8 A |
| Ступінь захисту по IP | IPIP |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 171.7 мм |
| Глибина | 207.1 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач ACS480 11.0кВт 3-ф/380 ( ACS480-04-026A-4 )
Відгуки про товар
1Олександр В., інженер АСУ ТП
Ставимо ABB ACS480 11кВт вже не вперше. Конкретно цей частотник взяли для керування насосом в системі водопідготовки. Що тут сказати, ABB - це завжди рівень. Запустили його швидко, налаштування зрозумілі. Наявність вбудованого ЕМС-фільтра дуже доречна, не довелося окремо заморочуватись з гармоніками. Векторне керування працює без нарікань, движок крутиться стабільно навіть на малих обертах. По габаритах він досить компактний для своєї потужності, 171.7x220x207.1мм, зайвого місця в шафі не забрав. В принципі, як і очікувалось від ABB, обладнання надійне, працює без збоїв. Можна бути спокійним за процес.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS480-04-026A-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |