ACS380-040S-045A-4 Частотний перетворювач ACS380 22.0кВт 3-ф/380
sku: ACS380-040S-045A-4
Клікніть для збільшення
ABB
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: ABB
Серія: ACS380
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 45 A
Ступінь захисту по IP: IP
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): Ні
Віддалене керування: Ні
  • Відгуки (0)
Серія ACS380
SKU ACS380-040S-045A-4
Основна потужність Частотні перетворювачі 22 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 45 A
Ступінь захисту по IP IPIP
ЕМС фільтр Є
Висота 220 мм
Ширина 260 мм
Глибина 174 мм