ACS355-03E-31A0-4 Частотний перетворювач ACS355 15.0кВт 3-ф/380
sku: ACS355-03E-31A0-4
Клікніть для збільшення
ABB
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: ABB
Серія: ACS355
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 31 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): Ні
Віддалене керування: Ні
  • Відгуки (0)
Серія ACS355
SKU ACS355-03E-31A0-4
Основна потужність Частотні перетворювачі 15 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 31 A
Максимальна вихідна частота 600 Гц
Вага 4.4 кг
Ступінь захисту по IP IP20
ЕМС фільтр Є
Висота 244 мм
Ширина 260 мм
Глибина 195 мм