ACS180-04S-25A0-4 Частотний перетворювач ACS180 11.0 кВт 3x380
sku: ACS180-04S-25A0-4
Є в наявності
37 686 грн
Бренд: ABB
Серія: ACS180
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 25.0 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS180 |
| SKU | ACS180-04S-25A0-4 |
| Основна потужність | 11.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150% % |
| Номінальний Струм | 25.0 A |
| Номінальний струм за другою потужністю | 23.8 A |
| Максимальна вихідна частота | 590 Гц |
| Вага | 3.3 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 205 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 174 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACS180 11.0 кВт 3x380 ( ACS180-04S-25A0-4 )
Відгуки про товар
1
�
Олег К.
Ставив цей частотник АББ АЦС180 на об'єкт, там був движок на 11 кВт. Все чітко. Живлення 380, що треба. Порадувало, що вже є вбудований ЕМС-фільтр, не треба заморочуватись з окремим. Підключив по Модбасу без проблем до загальної системи, а то деякі ПЧ буває вибагливі. По габаритах він доволі компактний для такої потужності, в шафу вліз без питань. Векторний режим працює нормально, двигун стартує плавно, без ривків. Бренд АББ є АББ, це вже говорить про надійність
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS180-04S-25A0-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач ACS180 11.0 кВт 3x380 ( ACS180-04S-25A0-4 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ACS180-04S-25A0-4, серії ACS180 від виробника ABB
.
Купити ACS18004S25A04
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ACS180-04S-25A0-4 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ACS180-04S-25A0-4