ACS180-04S-17A0-4 Частотний перетворювач ACS180 7.5 кВт 3x380
Є в наявності
sku: ACS180-04S-17A0-4
Клікніть для збільшення
ABB
Є в наявності
Бренд: ABB
Серія: ACS180
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 17.0 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): Ні
Віддалене керування: Ні
  • Документація
  • Відгуки (3)
Серія ACS180
SKU ACS180-04S-17A0-4
Основна потужність Частотні перетворювачі 7.5 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150% %
Номінальний Струм 17.0 A
Номінальний струм за другою потужністю 16.2 A
Максимальна вихідна частота 590 Гц
Вага 1.9 кг
Ступінь захисту по IP IP20
ЕМС фільтр Є
Висота 202 мм
Ширина 120 мм
Глибина 143 мм
Тормозний модуль Є
Вбудований ПЛК Є
Скалярний режим керування Є
Векторний режим керування без енкодера Є
Документація. Частотний перетворювач ACS180 7.5 кВт 3x380 ( ACS180-04S-17A0-4 )
Відгуки про товар
3
Андрій, головний енергетик
Купували ABB ACS180 7,5кВт для модернізації вентиляційної системи. Компактний розмір (120х202х143 мм) дозволив зручно розмістити його в існуючій шафі керування. Приємно, що є вбудований ЕМС-фільтр, не довелось купувати окремо. Інтерфейси: 2 аналогових входи, 4 дискретних, аналоговий та релейний виходи – це стандарт для більшості задач, яких нам вистачило. Модуль RS485 (Modbus RTU) працює без нарікань. Частотники ABB завжди були для нас еталоном, і ця модель не виняток, якісна схемотехніка відчутна. Працює стабільно, без збоїв. Респект.