ACS180-04S-050A-4 Частотний перетворювач ACS180 22.0 кВт 3x380
sku: ACS180-04S-050A-4
Є в наявності
85 816 грн
Бренд: ABB
Серія: ACS180
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 50.0 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS180 |
| SKU | ACS180-04S-050A-4 |
| Основна потужність | 22.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150% % |
| Номінальний Струм | 50.0 A |
| Номінальний струм за другою потужністю | 48.0 A |
| Максимальна вихідна частота | 590 Гц |
| Вага | 5.3 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 205 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 178 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACS180 22.0 кВт 3x380 ( ACS180-04S-050A-4 )
Відгуки про товар
1
�
Андрій П.
Ставили цей АББ ACS180 на конвеєрну лінію 22 кВт. Що сказати, техніка відчувається якісною. Вбудований ПЛК дуже допоміг оптимізувати логіку, не треба було городити окремий контролер. Функції векторного керування двигуном працюють стабільно, при пуску і зупинці все плавно, без ривків, хоч і IP20, але для шафи нормально. До того ж, з Модбас РТУ інтеграція з нашою системою АСУ ТП пройшла без проблем. Фільтр ЕМС вбудований, це теж плюс. Загалом, як завжди з АББ, трохи дорожче, але працює без питань)
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS180-04S-050A-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач ACS180 22.0 кВт 3x380 ( ACS180-04S-050A-4 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ACS180-04S-050A-4, серії ACS180 від виробника ABB
.
Купити ACS18004S050A4
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ACS180-04S-050A-4 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ACS180-04S-050A-4