ACS180-04S-04A8-1 Частотний перетворювач ACS180 0.7 кВт 1x230
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS180 |
| SKU | ACS180-04S-04A8-1 |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 1x230 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x230 В |
| Mmax (1 min) | 150% % |
| Номінальний Струм | 4.8 A |
| Номінальний струм за другою потужністю | 4.6 A |
| Максимальна вихідна частота | 590 Гц |
| Вага | 0.9 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 174 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 143 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACS180 0.7 кВт 1x230 ( ACS180-04S-04A8-1 )
Відгуки про товар
1Ігор С.
Поставили цей частотник ABB ACS180 на невеликий конвеєр у цеху. Треба було з однофазної мережі 230В живити трифазний двигун на 0.7 кВт. Справився ідеально. Відразу видно, що це ABB, зроблено солідно. Плюс, вбудований фільтр ЕМС, це теж жирний плюс, не треба окремо нічого докуповувати. Налаштування нескладне, керування векторне без датчика положення є, для наших задач вистачає. Приємно, що в такий компактний корпус (менше кілограма важить) вмістили і гальмівний модуль, і навіть якусь логіку програмовану. Для загальнопромислових потреб саме те, що треба. Тепер конвеєр працює рівномірно, без ривків, все ок
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS180-04S-04A8-1 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |