ACQ80-01-110KW-4 Частотний перетворювач ACQ80 110.0кВт 3x380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACQ80 |
| SKU | ACQ80-01-110KW-4 |
| Основна потужність | 110.0 кВт |
| У режимі другої потужності | 110.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 206.0 A |
| Номінальний струм за другою потужністю | 196.0 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 54.0 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 880 мм |
| Ширина | 284 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Тормозний модуль | є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACQ80 110.0кВт 3x380 ( ACQ80-01-110KW-4 )
Відгуки про товар
1Олег К.
Давно працюємо з обладнанням ABB, і цей частотник ACQ80 на 110 кВт не розчарував. Брали для керування великим насосом на очисних спорудах. Вага 54 кг одразу каже про серйозну начинку. Порадувало, що є вбудований гальмівний модуль, не довелося окремо докуповувати. Векторне керування без датчика працює чітко, що дає гнучкість. І EMC фільтр є, це для нас важливо, бо мережа не ідеальна. Інтеграція по Modbus RTU пройшла без проблем, все підключилося до нашої системи диспетчеризації. Налаштування зайняло мінімум часу. Приємно мати справу з такою надійною технікою. Це той випадок, коли якість відповідає ціні, хоч і дороговато. Але за ABB платиш і знаєш, що буде працювати.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACQ80-01-110KW-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |