ACQ80-01-055KW-4 Частотний перетворювач ACQ80 55.0кВт 3x380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACQ80 |
| SKU | ACQ80-01-055KW-4 |
| Основна потужність | 55.0 кВт |
| У режимі другої потужності | 55.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 106.0 A |
| Номінальний струм за другою потужністю | 100.0 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 28.3 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 732 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Глибина | 295 мм |
| Тормозний модуль | є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACQ80 55.0кВт 3x380 ( ACQ80-01-055KW-4 )
Відгуки про товар
2Ірина С. (ТОВ "ПромТех")
Шукали надійний перетворювач частоти 55кВт для нового проєкту. Обрали АББ серії ACQ80, бренд перевірений роками, хоч і не найдешевший, але якість вартує своїх грошей. Важливо було отримати всі документи, швидку доставку та консультацію. Менеджери chastotnik.ua проконсультували по моделі, підтвердили наявність. Відвантажили оперативно Новою Поштою. Все прийшло у повній комплектації, з гарантією. Для наших промислових задач це оптимальний вибір, і співпраця з магазином пройшла без будь-яких ускладнень.
Олег К.
Замовили на виробництво частотник ABB ACQ80, 55 кВт, для конвеєрної лінії. До цього стояла старіша модель, але вже віджила своє. Цей апарат видає заявлені 157 А, при векторному управлінні без енкодера двигун працює дуже стабільно, без ривків, що для нашого процесу важливо. Сподобалось, що вбудований ЕМС-фільтр, в цеху завжди наводки, тож з ним трохи спокійніше. Підключення до нашої системи по Модбас пройшло без проблем, два аналогових входи теж були потрібні. Враховуючи, що це АББ, надійність очікуємо високу, та й габарити для такої потужності цілком норм.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACQ80-01-055KW-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |