ACQ80-01-045KW-4 Частотний перетворювач ACQ80 45.0кВт 3x380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACQ80 |
| SKU | ACQ80-01-045KW-4 |
| Основна потужність | 45.0 кВт |
| У режимі другої потужності | 45.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 89.0 A |
| Номінальний струм за другою потужністю | 83.0 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 19.0 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 636 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Глибина | 257 мм |
| Тормозний модуль | є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACQ80 45.0кВт 3x380 ( ACQ80-01-045KW-4 )
Відгуки про товар
2Андрій Семенов
Для нашого виробництва потрібен був надійний частотник на 45 кВт. Звернулися в chastotnik.ua, менеджер швидко проконсультував і порекомендував ABB ACQ80. Замовлення оформили оперативно, всі необхідні документи надали. Доставили Новою Поштою по Україні в зазначений термін. Сам перетворювач якісний, зроблений добротно, одразу видно, що це не китайський бюджетник. Звісно, ціна відповідна, але для промислового застосування надійності АББ можна довіряти. Важить 19 кг, габарити компактні для такої потужності. Загалом, задоволені і сервісом магазину, і самим обладнанням.
Олег К.
треба було модернізувати привід на одному з конвеєрів, взяли ABB ACQ80 на 45 кВт, 3х380В. якість відчувається одразу. потужності вистачає з запасом, 89 А вхідний струм, 130 А на виході при 60с. сподобалось, що тут вже є вбудований гальмівний модуль, не треба окремо докуповувати, та й фільтр ЕМС на борту — це плюс. з налаштуванням розібрались швидко, векторне керування без PG працює чітко. є Модбас РТУ, інтеграція в систему АСУТП пройшла без проблем. 2 аналогових входи (0-10В) і 2 аналогових виходи (0-20мА) теж дуже зручно для відстеження та контролю. знаю, АББ не з дешевих, але це інвестиція на роки )
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACQ80-01-045KW-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |