ACQ580-01-088A-4-B056 Частотний перетворювач ACQ580 45.0кВт 3-ф/380
sku: ACQ580-01-088A-4-B056
Серія: ACQ580
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 88 A
Серія ACQ580
SKU ACQ580-01-088A-4-B056
Основна потужність Частотні перетворювачі 45 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 88 A
Ступінь захисту по IP IPIP
ЕМС фільтр Є
Висота 732 мм
Ширина 203 мм
Глибина 320 мм