AC310-T/S2-1R5G-B Перетворювач частоти AC310 | 1.5 кВт 1ф/220
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Veichi |
| Серія | AC310 |
| SKU | AC310-T/S2-1R5G-B |
| Основна потужність | 1.5 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 / 1x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 7 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Висота | 182 мм |
| Ширина | 122 мм |
| Глибина | 154.5 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Немає |
Документація. Перетворювач частоти AC310 | 1.5 кВт 1ф/220 ( AC310-T/S2-1R5G-B )
-
ac310-catalog.pdf (12.91 MB)
-
ac310-ac-drive-manual-simplified-en.pdf (1.33 MB)
-
ac310_manual_v16_RU.pdf (4.45 MB)
-
ac310_manual_v16_EN.pdf (11.96 MB)
-
VEICHI_AC310_full_manual_UA_V1.pdf (14.09 MB)
Сертифікати
Відгуки про товар
2Олег В.
Купив цей перетворювач частоти для насоса в майстерні. Був моторчик на 1.5 кВт, але при пуску світло моргало, та й навантаження велике. Хлопці з chastotnik.ua порадили Veichi AC310, сказали, що він може від звичайної розетки працювати (1x220В) і видавати на двигун три фази. Поставив, підключив – все норм. Запустилося плавно, без ривків, тепер насос працює як годинник. Навіть сам з вбудованим регулятором погрався, просто, крутиш ручку і швидкість міняється. Загалом, дуже задоволений. Гарна штука, і ціна адекватна.
Сергій К.
Брав цей частотник Veichi AC310 на 1.5 кВт для невеликого конвеєра, де стоїть трифазний двигун, а мережа тільки однофазна 220В. З виходом 3х220В він справляється на ура. Вбудований ПІД-регулятор знадобився для підтримки стабільної швидкості, а Modbus RTU дозволив швидко інтегрувати його в загальну систему. Клеми зручні, габарити компактні, помістився в невелику шафу без проблем. Наявність вбудованого потенціометра теж плюс – для швидкого налаштування підійшло. Veichi вкотре довів, що за свою ціну якість там як у набагато дорожчих аналогів. Плати лаковані, це видно, для наших умов дуже важливо.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ AC310-T/S2-1R5G-B ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |