VDN-3P3U3-0055-FP6 Частотний Перетворювач VDN 5.5 кВт 3x380
sku: VDN-3P3U3-0055-FP6
Є в наявності
56 898 грн
Бренд: Vector VS
Серія: VDN
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 14 A
Ступінь захисту по IP: 66
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (0)
| Бренд | Vector VS |
| Серія | VDN |
| SKU | VDN-3P3U3-0055-FP6 |
| Основна потужність | 5.5 кВт |
| У режимі другої потужності | 7.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 14 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 6.6 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP66 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 211 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний Перетворювач VDN 5.5 кВт 3x380 ( VDN-3P3U3-0055-FP6 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ VDN-3P3U3-0055-FP6 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний Перетворювач VDN 5.5 кВт 3x380 ( VDN-3P3U3-0055-FP6 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для VDN-3P3U3-0055-FP6, серії VDN від виробника Vector VS
.
Купити VDN3P3U30055FP6
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
VDN-3P3U3-0055-FP6 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
VDN-3P3U3-0055-FP6