Sprut4801 Дренажний насос Sprut Sut 1.1-7-16
sku: Sprut4801
Орієнтовна ціна
71 366 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: Sprut
Напруга: 380 В
Тип насоса: Дренажно-фекальні насоси
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | Sprut4801 |
| Серія | Sprut |
| Виробник | Sprut |
| Напруга | 380 В |
| Потужність | 1,1 кВт |
| Максимальний натиск | 22 м |
| Маса | 35,5 кг |
| Діаметр патрубка | 1 1/2 дюйм |
| Клас ізоляції | B |
| Максимальна температура рідини | +40 що перекачується |
| Висота | 503 мм |
| Тип насоса | Дренажно-фекальні насоси |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Дренажний насос Sprut Sut 1.1-7-16 ( Sprut4801 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для Sprut4801, серії Sprut від виробника Sprut
.
Купити Sprut4801
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
Sprut4801 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
Sprut4801