Sprut4624 Насос для дренажного фекального насоса V 1100
sku: Sprut4624
Орієнтовна ціна
17 946 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: Sprut
Напруга: 220 В
Тип насоса: Дренажно-фекальні насоси
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | Sprut4624 |
| Серія | Sprut |
| Виробник | Sprut |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 1,2 кВт |
| Максимальний натиск | 12 м |
| Маса | 22 кг |
| Діаметр патрубка | 2 дюйм |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна температура рідини | +40 що перекачується |
| Висота | 530 мм |
| Тип насоса | Дренажно-фекальні насоси |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Насос для дренажного фекального насоса V 1100 ( Sprut4624 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для Sprut4624, серії Sprut від виробника Sprut
.
Купити Sprut4624
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
Sprut4624 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
Sprut4624