Sprut163 Насос циркуляційний SPRUT TTDF 22-69
sku: Sprut163
Орієнтовна ціна
132 830 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: Sprut
Напруга: 380 В
Тип насоса: Циркуляційні насоси
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | Sprut163 |
| Серія | Sprut |
| Виробник | Sprut |
| Напруга | 380 В |
| Потужність | 5,5 кВт |
| Максимальний натиск | 69 м |
| Маса | 70 кг |
| Діаметр патрубка | 1 1/2 дюйм |
| Продуктивність | 20 куб.м/год |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна температура рідини | 103 що перекачується |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 °С |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 984 мм |
| Тип насоса | Циркуляційні насоси |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Насос циркуляційний SPRUT TTDF 22-69 ( Sprut163 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для Sprut163, серії Sprut від виробника Sprut
.
Купити Sprut163
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
Sprut163 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
Sprut163