Sprut154 Насос циркуляційний SPRUT GPD 15-12A
sku: Sprut154
Орієнтовна ціна
14 631 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: Sprut
Напруга: 220 В
Тип насоса: Циркуляційні насоси
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | Sprut154 |
| Серія | Sprut |
| Виробник | Sprut |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0,27 кВт |
| Максимальний натиск | 13 м |
| Маса | 4,5 кг |
| Діаметр патрубка | 3/4 дюйм |
| Продуктивність | 3,5 куб.м/год |
| Максимальний тиск | 6 бар |
| Клас ізоляції | H |
| Максимальна температура рідини | 40 що перекачується |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 °С |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Глибина | 195 мм |
| Тип насоса | Циркуляційні насоси |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Насос циркуляційний SPRUT GPD 15-12A ( Sprut154 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для Sprut154, серії Sprut від виробника Sprut
.
Купити Sprut154
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
Sprut154 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
Sprut154