Sprut145 Насос циркуляційний SPRUT GPD 32-8S-180
sku: Sprut145
Орієнтовна ціна
9 945 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: Sprut
Напруга: 220 В
Тип насоса: Циркуляційні насоси
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | Sprut145 |
| Серія | Sprut |
| Виробник | Sprut |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0,28 кВт |
| Максимальний натиск | 8,6 м |
| Маса | 5 кг |
| Діаметр патрубка | 2 дюйм |
| Продуктивність | 10,5 куб.м/год |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Клас ізоляції | H |
| Максимальна температура рідини | 110 що перекачується |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 °С |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Тип насоса | Циркуляційні насоси |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Насос циркуляційний SPRUT GPD 32-8S-180 ( Sprut145 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для Sprut145, серії Sprut від виробника Sprut
.
Купити Sprut145
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
Sprut145 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
Sprut145