E500-4T0075 Частотний перетворювач E500 7.5кВт 3x380
sku: E500-4T0075
Є в наявності
12 842 грн
Бренд: Simphoenix
Серія: E500
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 17.0 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Simphoenix |
| Серія | E500 |
| SKU | E500-4T0075 |
| Основна потужність | 7.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 180% % |
| Номінальний Струм | 17.0 A |
| Максимальна вихідна частота | 0.00-1000.00Hz Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 209 мм |
| Ширина | 109 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Число дискретних входів | 5 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 2 |
Документація. Частотний перетворювач E500 7.5кВт 3x380 ( E500-4T0075 )
Відгуки про товар
1
�
Володимир, електрик
Взяв частотник Simphoenix E500 7.5 кВт для приводу насоса на виробництві. Сам по собі компактний, 109х209х155 мм, став у шафу норм. Підключення 3х380 В, струм 17 А. Сподобалось, що скалярне й векторне керування без енкодера є, для наших задач вистачає. ЕМС фільтр вбудований – це жирний плюс, не треба окремо заморочуватись. З Модбасом теж без проблем все працює. Двигун крутить як треба, пуск м'який, без ривків.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ E500-4T0075 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач E500 7.5кВт 3x380 ( E500-4T0075 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для E500-4T0075, серії E500 від виробника Simphoenix
.
Купити E5004T0075
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
E500-4T0075 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
E500-4T0075