E500-4T0007B Частотний перетворювач E500 0.8кВт 3x380
sku: E500-4T0007B
Є в наявності
6 918 грн
Бренд: Simphoenix
Серія: E500
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 2.5 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Simphoenix |
| Серія | E500 |
| SKU | E500-4T0007B |
| Основна потужність | 0.8 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 2.5 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| Протокол ModBus RTU | є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач E500 0.8кВт 3x380 ( E500-4T0007B )
Відгуки про товар
1
�
Олексій, електрик
Купили цей частотник Simphoenix E500-4T0007B на 0.8кВт для невеликого насоса на виробництві. Підключили на 380В без проблем, компактний, якраз помістився в існуючу шафу. Досить простий в налаштуванні, базові параметри виставив швидко. Що зручно, має Modbus RTU, можна його потім буде до нашої системи моніторингу підключити. Для своєї ціни варіант норм, движок працює плавно, без ривків. IP20 для сухого приміщення цілком вистачає.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ E500-4T0007B ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач E500 0.8кВт 3x380 ( E500-4T0007B )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для E500-4T0007B, серії E500 від виробника Simphoenix
.
Купити E5004T0007B
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
E500-4T0007B тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
E500-4T0007B