E500-4T-3B Частотний перетворювач E500 3.0кВт 3x380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Simphoenix |
| Серія | E500 |
| SKU | E500-4T-3B |
| Основна потужність | 3.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 180% % |
| Номінальний Струм | 6.5 A |
| Максимальна вихідна частота | 0.00-1000.00Hz Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 148 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Число дискретних входів | 5 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 2 |
Документація. Частотний перетворювач E500 3.0кВт 3x380 ( E500-4T-3B )
Відгуки про товар
2Іван Д.
брав цей частотник Simphoenix E500 3 кВт для свого невеликого верстата, щоб плавно стартував. Двигун на 380В, все норм. До цього був різкий пуск, а зараз взагалі інша справа. Спеціаліст швидко налаштував, я сам не ліз. Мотор тепер працює тихенько, без ривків, і світло не моргає коли запускається. 3 кВт для моєї справи з головою вистачає)
Олександр К.
Поставив Simphoenix E500 на 3 кВт для конвеєра в цеху. Працює з движком на 380В без проблем. Сподобалось, що тут вже є векторне керування без енкодера, для наших задач цього вистачає. Модбас РТУ теж підключили до нашої системи, 5 входів і 2 виходи вистачило з головою. Розміри у нього компактні, в шафу стало ідеально. Фільтр ЕМС вбудований, це теж плюс, не треба додатково ставити. За таку ціну функціонал більш ніж достойний.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ E500-4T-3B ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |