E500-2S0030B Частотний перетворювач E500 3.0кВт 1x220
sku: E500-2S0030B
Є в наявності
8 625 грн
Бренд: Simphoenix
Серія: E500
Живлення на вході: 1x220 В
Номінальний Струм: 14.0 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Simphoenix |
| Серія | E500 |
| SKU | E500-2S0030B |
| Основна потужність | 3.0 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3-ф/220 В |
| Mmax (1 min) | 180 % |
| Номінальний Струм | 14.0 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| Протокол ModBus RTU | є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач E500 3.0кВт 1x220 ( E500-2S0030B )
Відгуки про товар
1
�
Сергій, електрик-монтажник
ставив цей частотник E500 для одного клієнта в невелику майстерню, треба було запустити 3-фазний движок на 3 кВт від звичайної однофазної мережі. він з цим добре справляється. вихідна напруга стабільна, мотор працює рівномірно. ще й Modbus RTU є, так що можна при бажанні його в систему інтегрувати. зручно, що компактний, в шафу вписався без проблем. для таких задач 1-вхід/3-вихід взагалі топ. Simphoenix норм виявився )
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ E500-2S0030B ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач E500 3.0кВт 1x220 ( E500-2S0030B )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для E500-2S0030B, серії E500 від виробника Simphoenix
.
Купити E5002S0030B
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
E500-2S0030B тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
E500-2S0030B