DX100-4T1320Q Частотний перетворювач DX100 132.0кВт 3x380
sku: DX100-4T1320Q
Є в наявності
159 945 грн
Бренд: Simphoenix
Серія: DX100
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 260 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Simphoenix |
| Серія | DX100 |
| SKU | DX100-4T1320Q |
| Основна потужність | 132.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 180 % |
| Номінальний Струм | 260 A |
| Максимальна вихідна частота | 0.00-1000.00Hz Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Число дискретних входів | 6 |
| Число/тип аналогових виходів | 2 channels 0~10V |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 2 |
| Протокол ModBus RTU | Є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
Документація. Частотний перетворювач DX100 132.0кВт 3x380 ( DX100-4T1320Q )
Відгуки про товар
1
�
Ігор, інженер-механік
Поставили цей Simphoenix DX100 на лінію подачі матеріалів, де стоїть двигун на 132 кВт. Була задача отримати стабільні оберти і точне регулювання. Частотник показав себе добре. Трифазне живлення 380В, як і заявлено. Сподобалось векторне керування без енкодера, движок стартує м'яко, без ривків, що для механіки нашої це важливо. Підключили його до системи через Modbus RTU, зв'язок встановили швидко, всі потрібні параметри читаються без проблем. Є вбудований ЕМС-фільтр, тож з нашою мережею проблем немає. ПЧ норм, свою справу робить стабільно, поки що все ок
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ DX100-4T1320Q ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач DX100 132.0кВт 3x380 ( DX100-4T1320Q )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для DX100-4T1320Q, серії DX100 від виробника Simphoenix
.
Купити DX1004T1320Q
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
DX100-4T1320Q тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
DX100-4T1320Q