DX100-4T1100Q Частотний перетворювач DX100 110.0кВт 3x380
sku: DX100-4T1100Q
Є в наявності
132 315 грн
Бренд: Simphoenix
Серія: DX100
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 210 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Simphoenix |
| Серія | DX100 |
| SKU | DX100-4T1100Q |
| Основна потужність | 110.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 180 % |
| Номінальний Струм | 210 A |
| Максимальна вихідна частота | 0.00-1000.00Hz Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 625 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Число дискретних входів | 6 |
| Число/тип аналогових виходів | 2 channels 0~10V |
Документація. Частотний перетворювач DX100 110.0кВт 3x380 ( DX100-4T1100Q )
Відгуки про товар
1
�
Ігор В.
Взяли цей Simphoenix DX100 на 110 кВт для нашого конвеєра на виробництві. Шукали щось потужне, але без переплат. Поставили, підключили, працює без нарікань. Наявність векторного керування (без енкодера) дозволяє плавно регулювати швидкість, що для нас критично. Модбас РТУ одразу підключили до нашої АСУТП, інтеграція пройшла швидко. ЕМС-фільтр теж важлива штука, щоб не “фонило” на іншу автоматику. З габаритами, звісно, довелось погратись, бо шафа не гумова, але для такої потужності 330х625х280 мм це норм. Для промислового движка на 110кВт те, що треба.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ DX100-4T1100Q ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач DX100 110.0кВт 3x380 ( DX100-4T1100Q )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для DX100-4T1100Q, серії DX100 від виробника Simphoenix
.
Купити DX1004T1100Q
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
DX100-4T1100Q тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
DX100-4T1100Q