DX100-4T0900Q Частотний перетворювач DX100 90.0кВт 3x380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Simphoenix |
| Серія | DX100 |
| SKU | DX100-4T0900Q |
| Основна потужність | 90.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 180 % |
| Номінальний Струм | 176 A |
| Максимальна вихідна частота | 0.00-1000.00Hz Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 625 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Число дискретних входів | 6 |
| Число/тип аналогових виходів | 2 channels 0~10V |
Документація. Частотний перетворювач DX100 90.0кВт 3x380 ( DX100-4T0900Q )
Відгуки про товар
2Віталій, власник цеху
Взяли цей ПЧ Simphoenix DX100 на наш універсальний верстат. Треба було 90кВт. Старий вже почав збоїти. Цей працює без нарікань, верстат тепер запускається рівніше, без ривків, і це дуже добре. Не дуже розбираюсь в усіх тих герцах, але головне, що апарат стабільний, справляється з навантаженням. Ну і за розмірами норм, в нашу шафу вліз без проблем) З доставкою і оплатою питань не було
Ігор С.
Поставили цей Simphoenix DX100 на 90 кВт движок, який крутить прес. Що скажу, частотник своє відпрацьовує. Живлення 3х380, вихід теж. Є векторне керування без енкодера, що мені було треба, і скаляр теж підтримує. 1000 Гц максимум по частоті - для наших задач вистачає з головою. Шість дискретних входів, два аналогових виходи 0-10В, цього достатньо для базової автоматизації. Modbus RTU є, в нашу систему інтегрувався без проблем. Наявність ЕМС фільтра теж плюс, не довелося окремо заморочуватись. Надійна річ, як на мене
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ DX100-4T0900Q ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |