DX100-4T0220Q Частотний перетворювач DX100 22.0кВт 3x380
sku: DX100-4T0220Q
Є в наявності
31 763 грн
Бренд: Simphoenix
Серія: DX100
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 45 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Simphoenix |
| Серія | DX100 |
| SKU | DX100-4T0220Q |
| Основна потужність | 22.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 180 % |
| Номінальний Струм | 45 A |
| Максимальна вихідна частота | 0.00-1000.00Hz Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 305 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 188 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Число дискретних входів | 6 |
| Число/тип аналогових виходів | 2 channels 0~10V |
Документація. Частотний перетворювач DX100 22.0кВт 3x380 ( DX100-4T0220Q )
Відгуки про товар
1
�
Олексій С.
Нещодавно міняли старий частотник на цей Simphoenix DX100 22 кВт. Живлення 3x380В, вихід теж, все як треба. Підключення зайняло небагато часу, клеми зручні. Дуже добре, що тут є вбудований ЕМС фільтр, це спрощує монтаж. Модбас РТУ працює, вже підключили до нашої АСУТП для моніторингу, все ок. Можна гнучко налаштовувати під різні завдання, бо є і скалярне, і векторне керування без енкодера. Габарити теж стандартні для такої потужності (180х305х188 мм), в щиток став без проблем. Для універсальних задач з постійним навантаженням він цілком годиться, свою роботу робить.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ DX100-4T0220Q ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач DX100 22.0кВт 3x380 ( DX100-4T0220Q )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для DX100-4T0220Q, серії DX100 від виробника Simphoenix
.
Купити DX1004T0220Q
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
DX100-4T0220Q тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
DX100-4T0220Q