DX100-4T0075Q Частотний перетворювач DX100 7.5кВт 3x380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Simphoenix |
| Серія | DX100 |
| SKU | DX100-4T0075Q |
| Основна потужність | 7.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 180 % |
| Номінальний Струм | 17.0 A |
| Максимальна вихідна частота | 0.00-1000.00Hz Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 209 мм |
| Ширина | 109 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Число дискретних входів | 5 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 2 |
Документація. Частотний перетворювач DX100 7.5кВт 3x380 ( DX100-4T0075Q )
Відгуки про товар
2Віктор С.
Купував цей ПЧ Simphoenix DX100 для майстерні, на 7.5кВт. Треба було, щоб моторчик на пилорамі стартував м'якше, а то постійно світло моргало при пуску. Електрик поставив, підключив, каже що там і скалярне керування є, і ще купа всього розумного. Головне, що тепер пуск відбувається плавно, без ривків. Працює норм, цілком задоволений)
Сергій К.
Брав цей частотник Simphoenix DX100-4T0075Q на 7.5 кВт для керування конвеєром. Живлення три фази, 380В, все як треба. Сподобалось, що тут є векторне керування без зворотнього зв'язку, для наших задач цього більш ніж достатньо, движок крутить плавно. Модбас RTU присутній, інтегрував його в нашу систему без проблем. П'ять дискретних входів і два виходи вистачило для сигналів від датчиків і керування. Розміри у нього досить компактні, 109х209х155 мм, в шафу стало без питань. Ще й фільтр ЕМС вбудований, це зручно.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ DX100-4T0075Q ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |