DX100-4T0055Q Частотний перетворювач DX100 5.5кВт 3x380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Simphoenix |
| Серія | DX100 |
| SKU | DX100-4T0055Q |
| Основна потужність | 5.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 180 % |
| Номінальний Струм | 13.0 A |
| Максимальна вихідна частота | 0.00-1000.00Hz Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 209 мм |
| Ширина | 109 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Число дискретних входів | 5 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 2 |
Документація. Частотний перетворювач DX100 5.5кВт 3x380 ( DX100-4T0055Q )
Відгуки про товар
2Ігор Степанович
Поставив цей ПЧ Simphoenix на 5.5кВт для насоса на виробництві. Раніше двигун запускався різко, були ривки. Тепер пуск плавний, і оберти можна регулювати як треба. Електрик сказав, що там і фільтр стоїть для захисту мережі, що теж плюс. Працює стабільно, не гріється, все ок. Я задоволений, що не взяв щось дорожче, цей справляється з задачею.
Олег К.
Брав цей частотник Simphoenix DX100 на 5.5 кВт для одного верстата. Живлення 3x380 В. Що сподобалось, це наявність і скалярного, і векторного керування без енкодера, дає гнучкість. Modbus RTU є, так що інтегрувати в систему було не складно. Важливо, що вбудований ЕМС фільтр вже стоїть, менше мороки з перешкодами. По габаритах теж норм, 109х209х155 мм, в шафу вліз без проблем. Для своєї ціни Simphoenix дає хороші характеристики. Працює вже другий місяць, нарікань нема.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ DX100-4T0055Q ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |