6SL3210-5BE31-1UV0 Частотний перетворювач Sinamics V20 11.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (3)
| Бренд | Siemens |
| Серія | Sinamics V20 |
| SKU | 6SL3210-5BE31-1UV0 |
| Основна потужність | 11.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 25 A |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач Sinamics V20 11.0кВт 3-ф/380 ( 6SL3210-5BE31-1UV0 )
Відгуки про товар
3Віталій К. (Електрик)
Ставив цей частотник Siemens V20 на движок 11кВт на деревообробному верстаті. Підключення 380в, все стандартно. Хоч фільтра ЕМС нема, але це не проблема, якщо шафа добре екранована. Пуск плавний, без ривків, верстат працює набагато рівніше. Макс струм на виході 37.5А тримає. З налаштуванням розібрався швидко, нічого складного, як для Siemens V20. Відпрацював вже пару місяців, все норм)
Ірина С. (Менеджер із закупівель)
Замовляли перетворювач частоти Siemens на 11 кВт для виробництва. З магазином "Частотник" працюємо не вперше, завжди оперативно відвантажують. Приємно, що у них є широкий вибір, і з Siemens не було ніяких затримок. Всі документи були в порядку, це важливо для бухгалтерії. Технічні спеціалісти наші кажуть, що обладнання відповідає потребам. Siemens — це завжди про надійність, тому і вибір такий.
Олег П. (Інженер КВП)
Взяли цей частотник Siemens SINAMICS V20 11.0кВт для нашої насосної станції. Що сказати, Siemens є Siemens. Працює стабільно, має векторне керування, що для насоса дуже добре, і ПІД-регулятор налаштували без проблем. Струм 25А на вході та вихід 3х380В відповідають заявленим. Перевантаження 150% витримує, перевіряли. Для такої потужності 11 кВт дуже гідний варіант. Хоч це і серія V20, яка вважається стандартною, але надійності тут вистачає.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SL3210-5BE31-1UV0 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |