6SL3210-5BE27-5UV0 Частотний перетворювач Sinamics V20 7.5кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (3)
| Бренд | Siemens |
| Серія | Sinamics V20 |
| SKU | 6SL3210-5BE27-5UV0 |
| Основна потужність | 7.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 16.5 A |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач Sinamics V20 7.5кВт 3-ф/380 ( 6SL3210-5BE27-5UV0 )
Відгуки про товар
3Ігор Семенович, інженер АСУТП
Використовуємо Siemens V20 для регулювання швидкості насоса на невеликій водонапірній станції. Для наших потреб по керуванню тиском, а саме підтримки заданого значення, цього перетворювача цілком вистачає. PID-регулятор налаштували без проблем, хоча можливостей для глибокої інтеграції з ПЛК, як у старших серій, тут менше. Проте для такої ціни і базового функціоналу -- дуже гідний варіант. Надійність Сіменс, як завжди, на висоті.
Віталій, електрик
На фрезерний верстат поставив цей V20-й. Підключення норм, клеми зручні. Габарити невеликі, в шафу вліз без проблем. Інструкція по Siemens завжди чітка, хоч і об'ємна. Єдине, що хотілося б, це швидший доступ до деяких параметрів без глибокого копання в меню. А так, движок крутить як годинник, без зайвого шуму. норм частотник)
Олег, керівник цеху
Брали цей частотник Siemens V20 для нашого конвеєра в невеликому цеху. Потрібна була надійна річ, щоб не гратися з налаштуваннями довго. Запустили швидко, інструкція зрозуміла. Конвеєр тепер працює плавно, без ривків, якраз те що треба для подачі матеріалів. Ціна, як для Сіменса, цілком адекватна. Задоволений вибором.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SL3210-5BE27-5UV0 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |