6SL3210-5BB17-5UV1 Частотний перетворювач Sinamics V20 0.7кВт 1-ф/220
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Siemens |
| Серія | Sinamics V20 |
| SKU | 6SL3210-5BB17-5UV1 |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 3.9 A |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач Sinamics V20 0.7кВт 1-ф/220 ( 6SL3210-5BB17-5UV1 )
Відгуки про товар
2Олег К.
Купили сіменс в20 для конвеєра на виробництві. Сам зміг підключити, інструкція зрозуміла. Конвеєр тепер не дергається, працює рівномірно. Для наших задач норм, економить електрику трохи. Я задоволений) Тільки хотілося б трохи більше функцій, але за таку ціну ок.
Іван С.
Поставили цей V20 на наш токарний верстат замість старого. Налаштування зайняло мінімум часу, інтуїтивно зрозуміле меню. Двигун працює дуже плавно, без ривків, що важливо для точності обробки. Siemens є Siemens, завжди надійне рішення. Тепер можемо гнучко регулювати швидкість, що покращило якість деталей і зменшило зношення механізмів.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SL3210-5BB17-5UV1 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |