6SL3210-1KE17-5UB1 Частотний перетворювач Sinamics G120 3.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Siemens |
| Серія | Sinamics G120 |
| SKU | 6SL3210-1KE17-5UB1 |
| Основна потужність | 3.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 7.3 A |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач Sinamics G120 3.0кВт 3-ф/380 ( 6SL3210-1KE17-5UB1 )
-
G120_CU240BE-2_List_Manual_LH11_0415_rus.pdf (7.21 MB)
-
sinamics _broshura.pdf (3.99 MB)
-
Руководство+эксплуатации+SINAMICS+G120.pdf (9.27 MB)
-
G120PDatasheet.pdf (325.41 KB)
-
Control_Units_CU240B-2_and_CU240E-2_ru-RU.pdf (12.90 MB)
-
Sinamics_G120P.pdf (879.73 KB)
-
d11-1-n-2010-en G120_G120P_G110D.pdf (3.20 MB)
-
G120_CU230P-2_List_Manual_LH9_0415_rus.pdf (6.67 MB)
-
G120_CU240S_SW20_Parameter_List_04-06_ru.pdf (2.64 MB)
-
Control_Units_CU250S_2_Vector_ru_6_13.pdf (14.70 MB)
-
e80001-y910-p210-x-RUS.pdf (3.31 MB)
-
Sinamics_G120_buklet_rus.pdf (895.68 KB)
-
G120P... Техническое описание.pdf (239.57 KB)
-
Sinamics_G120_manual_rus.pdf (13.14 MB)
-
Control Units CU230P-2_07_2010_ru.pdf (10.81 MB)
Відгуки про товар
2Інна П.
замовляли частотник сіменс sinamics g120 3квт для нового проекту. треба було швидко, бо терміни піджимали. магазин спрацював класно, відвантажили оперативно. всі документи на юрособу надали одразу. доставка новою поштою, все ціле. сименс – це завжди надійно, вже не перший раз їхнє обладнання беремо. консультант магазину проконсультував, впевнились що це потрібна модель.)
Олег С.
Взяли цей частотник Siemens Sinamics G120 3.0кВт для конвеєрної лінії. Підключення 3х380В, все як треба. Сподобалось, що тут є всі види керування – і скалярне, і векторне без енкодера. Для нашого движка на 3 кВт це ідеальний варіант, точність тримає. Вбудований ПІД-регулятор – великий плюс, не треба окремо нічого городить. Витримує значні перевантаження, 10.9А при номіналі 7.3А – це показник для важких пусків. Сіменс є Сіменс, надійність відчувається відразу. Навіть без EMC фільтра, для нас це не критично, бо є загальний в шафі.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SL3210-1KE17-5UB1 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |