6SE6440-2UD34-5FA1 Частотний перетворювач MicroMaster 440 45.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Siemens |
| Серія | MicroMaster 440 |
| SKU | 6SE6440-2UD34-5FA1 |
| Основна потужність | 45.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 90 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MicroMaster 440 45.0кВт 3-ф/380 ( 6SE6440-2UD34-5FA1 )
Відгуки про товар
2Віктор К.
Давно працюю з частотниками Siemens, і ця модель MicroMaster 440 на 45 кВт вкотре підтвердила їхню надійність. Встановили для керування вентиляцією в цеху, проблем з пуском великих двигунів тепер немає. ЕМС фільтр вже вбудований, це зручно, не треба додатково щось докупляти. Працює стабільно, як годинник)
Олег Д.
Поставили цей Siemens MicroMaster 440 на потужний насос для зрошення поля. 45 кВт, 90А номінального струму – якраз те, що треба. Зручно, що є і скалярне, і векторне керування без датчика, дозволило тонко налаштувати подачу води. І ПІД-регулятор гарно тримає заданий тиск. Siemens є Siemens, німецька якість відчувається, проблем в роботі взагалі немає
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SE6440-2UD34-5FA1 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |