6SE6440-2UD25-5CA1 Частотний перетворювач MicroMaster 440 5.5кВт 3-ф/380
sku: 6SE6440-2UD25-5CA1
Є в наявності
78 538 грн
Бренд: Siemens
Серія: MicroMaster 440
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 13.2 A
Ступінь захисту по IP:
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Siemens |
| Серія | MicroMaster 440 |
| SKU | 6SE6440-2UD25-5CA1 |
| Основна потужність | 5.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 13.2 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MicroMaster 440 5.5кВт 3-ф/380 ( 6SE6440-2UD25-5CA1 )
Відгуки про товар
1
�
Олексій В.
Брали цей частотник Siemens MicroMaster 440 на 5.5 кВт для оновлення вентиляційної системи на виробництві. Старий вже своє відпрацював. Цей Siemens як завжди, зроблений добротно. Трифазне живлення 380В, як раз під наші двигуни. Сподобалось, що тут вже є ПІД-регулятор, для підтримки тиску в системі дуже зручно. І векторне керування без енкодера – це вже в плюс до точності. Вбудований ЕМС-фільтр теж важливий, щоб не було зайвих наводок по мережі. Працює стабільно, без нарікань, Siemens є Siemens.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SE6440-2UD25-5CA1 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач MicroMaster 440 5.5кВт 3-ф/380 ( 6SE6440-2UD25-5CA1 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 6SE6440-2UD25-5CA1, серії MicroMaster 440 від виробника Siemens
.
Купити 6SE64402UD255CA1
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
6SE6440-2UD25-5CA1 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
6SE6440-2UD25-5CA1