6SE6440-2UD22-2BA1 Частотний перетворювач MicroMaster 440 2.2кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Siemens |
| Серія | MicroMaster 440 |
| SKU | 6SE6440-2UD22-2BA1 |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 5.9 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MicroMaster 440 2.2кВт 3-ф/380 ( 6SE6440-2UD22-2BA1 )
Відгуки про товар
2Олена В.
Замовляли Siemens MicroMaster 440 (2.2кВт) для нашого виробництва. Потрібно було швидко, бо старий частотник вийшов з ладу. Менеджер chastotnik.ua оперативно прийняв замовлення, проконсультував по сумісності. Важливо було отримати всі документи, тут все без питань, і доставка Новою Поштою була вчасно. Сам частотник, ну це Siemens, тут коментарі зайві, працює надійно. Про якість обладнання питань немає, головне, що сервіс магазину на висоті.
Сергій К.
Брав цей частотник Siemens MicroMaster 440 на заміну старому, який вже відпрацював своє. Потужність 2.2кВт, 3-фази – те, що треба для нашого насоса. Що відразу сподобалося, так це наявність векторного керування без енкодера, що для таких завдань дуже норм. ПІД-регулятор дозволив досить точно налаштувати підтримку тиску. Вбудований EMC-фільтр теж плюс, не треба окремо заморочуватися з зовнішнім. Siemens є Siemens, завжди стабільна робота, надійна схемотехніка. Запустили, відтестували, все працює як годинник. Зрозумілий інтерфейс для налаштувань, швидко підключився до нашого ПЛК через Modbus. Гарний вибір для промислових застосувань
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SE6440-2UD22-2BA1 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |