6SE6440-2AD34-5FA1 Частотний перетворювач MicroMaster 440 45.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Siemens |
| Серія | MicroMaster 440 |
| SKU | 6SE6440-2AD34-5FA1 |
| Основна потужність | 45.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 90 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MicroMaster 440 45.0кВт 3-ф/380 ( 6SE6440-2AD34-5FA1 )
Відгуки про товар
2Андрій М.
Замовляли цей частотник Siemens MicroMaster 440 на об'єкт. потрібен був на 45кВт. завжди беремо Siemens, бо це надійність. для наших виробничих ліній саме те. відвантажили оперативно, з документами все було чітко. ціна, звісно, не бюджетна, але за таке обладнання платиш один раз і воно працює роками)
Сергій К.
Поставили MicroMaster 440 на 45кВт на компресор. Siemens тримає марку, що тут скажеш. Працює стабільно, векторне керування дає чіткий контроль обертів, без просадок. PID-регулятор налаштували досить швидко під наші потреби. Ну і фільтр ЕМС вбудований – це великий плюс, менше мороки з монтажем. По токам все норм, 90А номінал, 135А витримує короткочасно при пуску без проблем. Старе добре обладнання, яке свою ціну відбиває.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SE6440-2AD34-5FA1 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |