6SE6440-2AD27-5CA1 Частотний перетворювач MicroMaster 440 7.5кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Siemens |
| Серія | MicroMaster 440 |
| SKU | 6SE6440-2AD27-5CA1 |
| Основна потужність | 7.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 18.4 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MicroMaster 440 7.5кВт 3-ф/380 ( 6SE6440-2AD27-5CA1 )
Відгуки про товар
2Петро В.
Купили цей перетворювач Siemens 7.5кВт для нашого деревообробного верстата. Річ дорога, але потрібна була надійність. Верстат тепер запускається без ривків, плавно, і менше навантаження на мережу. Відчувається, що це Siemens, зроблено солідно. Працює стабільно, не перегрівається. Для нас, як для невеликого виробництва, головне, щоб техніка працювала і не створювала проблем. Цей частотник свою функцію виконує на всі 100)
Олександр К.
Взяли цей частотник Siemens MicroMaster 440 на 7.5 кВт для модернізації конвеєрної лінії. Раніше стояли старі пускачі, а тепер з цим 'німцем' маємо зовсім інший рівень керування. Сподобалось, що є векторне керування, що для нас важливо, бо треба точний контроль швидкості двигуна. І вбудований ЕМС-фільтр - це великий плюс, не треба було морочитися з додатковим монтажем. Налаштували ПІД-регулятор для підтримки постійної швидкості під навантаженням, працює як годинник. З Siemens завжди впевнений в надійності, ще жодного разу не підводили.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SE6440-2AD27-5CA1 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |