6SE6440-2AD25-5CA1 Частотний перетворювач MicroMaster 440 5.5кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (3)
| Бренд | Siemens |
| Серія | MicroMaster 440 |
| SKU | 6SE6440-2AD25-5CA1 |
| Основна потужність | 5.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 13.2 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MicroMaster 440 5.5кВт 3-ф/380 ( 6SE6440-2AD25-5CA1 )
Відгуки про товар
3Ірина К.
Замовляли Siemens MicroMaster 440 5.5кВт для модернізації виробничої лінії. Вибрали Siemens через надійність бренду, знаємо їхню репутацію. Менеджер chastotnik.ua швидко оформив замовлення, надав всі необхідні документи та рахунок. Відвантажили оперативно, Новою Поштою прийшло вчасно. Важливо, що була гарантія 24 місяці. Співпрацею задоволені.
Віталій В.
купили сіменс 5.5 кВт для нашого деревообробного верстата, щоб був плавний пуск і обороти можна було регулювати. раніше движок при старті смикався, а тепер як по маслу. шуму менше, працює спокійно. ну і що сіменс, то сподіваюсь надійність буде хороша, бо верстат дорогезний. поки все супер)
Олексій С.
Поставили цей частотник Siemens MicroMaster 440 на компресор, що живить пневмолінію в цеху. Думав, буде морока з налаштуванням, але з його векторним керуванням та ПІД-регулятором двигун 5.5 кВт завівся ідеально. Навіть при перевантаженнях 150% відпрацьовує без нарікань, тримає тиск стабільно. ЕМС-фільтр теж не зайвий, перешкод немає. Siemens є Siemens, тут без сюрпризів, надійна німецька техніка, яка не підводить роками.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SE6440-2AD25-5CA1 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |