6SE6430-2UD35-5FA0 Частотний перетворювач MicroMaster 430 55.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Siemens |
| Серія | MicroMaster 430 |
| SKU | 6SE6430-2UD35-5FA0 |
| Основна потужність | 55.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 110 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MicroMaster 430 55.0кВт 3-ф/380 ( 6SE6430-2UD35-5FA0 )
Відгуки про товар
2Микола Іванович
поставили цей частотник сіменс на 55квт двигун на виробництві. працює норм, без збоїв. світло тепер не 'моргає' коли двигун стартує. головне що німецька якість, тут не підведе)
Олег, інженер АСУТП
Встановили частотник Siemens MicroMaster 430 на компресор 55 кВт. Живлення 3х380, вихід також. Можливість скалярного та векторного керування (без енкодера) дає добру гнучкість. ПІД-регулятор дуже доречний для підтримки тиску. Третій тип використання (device use 3) підтверджує, що це реально промисловий варіант, розрахований на важкі режими. Якість Siemens, як завжди, на висоті, працює стабільно. ЄМС фільтр теж не зайвий, проблем з мережею немає.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SE6430-2UD35-5FA0 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |