6SE6430-2AD35-5FA0 Частотний перетворювач MicroMaster 430 55.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Siemens |
| Серія | MicroMaster 430 |
| SKU | 6SE6430-2AD35-5FA0 |
| Основна потужність | 55.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 110 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MicroMaster 430 55.0кВт 3-ф/380 ( 6SE6430-2AD35-5FA0 )
Відгуки про товар
2Іван П.
ставили цей частотник Siemens MicroMaster 430 на 55кВт на одному об'єкті для потужного насоса. живиться від 380в, 3 фази, все як по стандарту. 55кВт це серйозна потужність, але ПЧ справляється. з ним пуск насоса став набагато плавніше, без ударів по мережі. Siemens тримає марку, працює як годинник, ніяких сюрпризів. для обслуговування теж все зрозуміло, нічого надскладного. ну і що фільтр ЕМС вже є, це плюс, не треба окремо його пхати в шафу)
Олег К.
Взяли цей частотник Siemens MicroMaster 430 на 55кВт для модернізації компресорної станції. Працює він у нас вже кілька місяців, і поки все норм. Що одразу відмічу, так це стабільне векторне керування без енкодера – для нашого асинхронного движка це критично. PID-регулятор тримає тиск як треба, без коливань. Потужності 55.0кВт вистачає з головою, запас по струму теж є, 110А номінал, 165А пік – це дозволяє не хвилюватись за перевантаження. Siemens є Siemens, якість збірки і виконання на висоті, видно що надійний агрегат. Фільтр ЕМС вбудований, що спростило монтаж. Це справді промислове обладнання для важких умов
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SE6430-2AD35-5FA0 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |