6SE6430-2AD34-5EA0 Частотний перетворювач MicroMaster 430 45.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Siemens |
| Серія | MicroMaster 430 |
| SKU | 6SE6430-2AD34-5EA0 |
| Основна потужність | 45.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 90 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MicroMaster 430 45.0кВт 3-ф/380 ( 6SE6430-2AD34-5EA0 )
Відгуки про товар
1Олег Семенович
Вирішили взяти Siemens MicroMaster 430 на 45кВт для модернізації насосної станції. Що тут сказати, Сіменс є Сіменс. Одразу помітно, що частотник розрахований на серйозні навантаження, як і заявлено для 3-го класу застосування. Сподобалось, що тут є і векторне керування без енкодера, і, звичайно, ПІД-регулятор – це дуже зручно для підтримки стабільного тиску в системі. На старті обійшлися без додаткових фільтрів, бо вбудований ЕМС фільтр добре справляється. Працює стабільно, без збоїв, тягне движок на 45кВт без проблем. Відчувається надійність німецької інженерії. Задоволений вибором.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SE6430-2AD34-5EA0 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |