6SE6430-2AD32-2DA0 Частотний перетворювач MicroMaster 430 22.0кВт 3-ф/380
sku: 6SE6430-2AD32-2DA0
Є в наявності
173 801 грн
Бренд: Siemens
Серія: MicroMaster 430
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 45 A
Ступінь захисту по IP:
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Siemens |
| Серія | MicroMaster 430 |
| SKU | 6SE6430-2AD32-2DA0 |
| Основна потужність | 22.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 45 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MicroMaster 430 22.0кВт 3-ф/380 ( 6SE6430-2AD32-2DA0 )
Відгуки про товар
1
�
Олександр К.
Поставили цей частотник Siemens MicroMaster 430 на 22 кВт на промисловий насос. Як завжди від Siemens – надійно, без сюрпризів. Потужності 22 кВт вистачає з головою, пуск м'який, без гідроударів. Векторне керування дозволяє чітко тримати тиск. ПІД-регулятор підлаштували швидко. Що тут сказати, для 380В трифазного двигуна це робоча конячка. Вбудований ЕМС фільтр теж плюс, не треба окремо нічого городить. Працює стабільно.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SE6430-2AD32-2DA0 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач MicroMaster 430 22.0кВт 3-ф/380 ( 6SE6430-2AD32-2DA0 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 6SE6430-2AD32-2DA0, серії MicroMaster 430 від виробника Siemens
.
Купити 6SE64302AD322DA0
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
6SE6430-2AD32-2DA0 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
6SE6430-2AD32-2DA0