6SE6420-2UD27-5CA1 Частотний перетворювач MicroMaster 420 7.5кВт 3-ф/380
sku: 6SE6420-2UD27-5CA1
Є в наявності
72 211 грн
Бренд: Siemens
Серія: MicroMaster 420
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 19 A
Ступінь захисту по IP:
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Siemens |
| Серія | MicroMaster 420 |
| SKU | 6SE6420-2UD27-5CA1 |
| Основна потужність | 7.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 19 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MicroMaster 420 7.5кВт 3-ф/380 ( 6SE6420-2UD27-5CA1 )
Відгуки про товар
1
�
Олександр С.
Брали цей Siemens MicroMaster 420 на 7.5кВт для заміни старого частотника на конвеєрі. Змонтували швидко, з підключенням проблем не було, всі клеми зрозумілі. Подобається, що тут вже є вбудований ЕМС фільтр, це зекономило час і місце в шафі. Налаштування просте, PID-регулятор відразу добре підхопив навантаження, конвеєр тепер рухається плавно, без ривків. Для такої потужності (380В три фази) і бренду Siemens, робота супер. Надійний агрегат, це точно
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SE6420-2UD27-5CA1 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач MicroMaster 420 7.5кВт 3-ф/380 ( 6SE6420-2UD27-5CA1 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 6SE6420-2UD27-5CA1, серії MicroMaster 420 від виробника Siemens
.
Купити 6SE64202UD275CA1
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
6SE6420-2UD27-5CA1 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
6SE6420-2UD27-5CA1