6SE6420-2UD17-5AA1 Частотний перетворювач MicroMaster 420 0.7кВт 3-ф/380
sku: 6SE6420-2UD17-5AA1
Є в наявності
29 961 грн
Бренд: Siemens
Серія: MicroMaster 420
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 2.1 A
Ступінь захисту по IP:
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Siemens |
| Серія | MicroMaster 420 |
| SKU | 6SE6420-2UD17-5AA1 |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 2.1 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MicroMaster 420 0.7кВт 3-ф/380 ( 6SE6420-2UD17-5AA1 )
Відгуки про товар
1
�
Ігор К.
Поставили цей Сіменс MicroMaster 420 на невеликий конвеєр у цеху, движок там на 0.7 кВт. Працює як годинник. Для мене головне – надійність, бо в нас зупинки коштують дорого. ПЧ справляється чудово, пуски плавні, без ривків, і є векторне керування, що для точніших налаштувань важливо. Наявність ЕМС-фільтра теж великий плюс, бо в мережі буває всяке. Все підключив, налаштував без проблем, німецька якість дається взнаки.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SE6420-2UD17-5AA1 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач MicroMaster 420 0.7кВт 3-ф/380 ( 6SE6420-2UD17-5AA1 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 6SE6420-2UD17-5AA1, серії MicroMaster 420 від виробника Siemens
.
Купити 6SE64202UD175AA1
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
6SE6420-2UD17-5AA1 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
6SE6420-2UD17-5AA1