6SE6420-2UC23-0CA1 Частотний перетворювач MicroMaster 420 3.0кВт 1-ф/220
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Siemens |
| Серія | MicroMaster 420 |
| SKU | 6SE6420-2UC23-0CA1 |
| Основна потужність | 3.0 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 13.6 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MicroMaster 420 3.0кВт 1-ф/220 ( 6SE6420-2UC23-0CA1 )
Відгуки про товар
2Петро С.
купував собі цей частотний перетворювач Siemens MicroMaster 420 на 3.0 кВт для невеликої майстерні. був трифазний двигун, а електрика тільки одна фаза. думав, що робити, бо напруга скаче. консультант порадив цю модель. підключив все, мотор тепер запускається дуже плавно, без ривків, і не гуде. зручно, що можна регулювати швидкість. вже півроку працює без проблем) дякую хлопцям за допомогу з вибором
Олег К.
Брав цей Siemens MicroMaster 420 на 3.0кВт для цеху, треба було трифазний двигун 220В від однієї фази запустити. Що скажу, частатник відпрацьовує на всі сто. Вхід 1x220, вихід 3x220, все як треба. Сподобалось, що тут вже є ПИД регулятор, можна гнучко налаштувати процес. Векторне керування без енкодера теж є, для багатьох задач цього вистачає з головою. Плюс, фільтр ЕМС вбудований, не треба окремо нічого докупляти. Збірка якісна, Siemens є Siemens, надійна штука. Навіть при нестабільній мережі працює як годинник. Монтувати було легко, габарити компактні. Своїх грошей вартий.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SE6420-2UC23-0CA1 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |