6SE6420-2AD31-1CA1 Частотний перетворювач MicroMaster 420 11.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Siemens |
| Серія | MicroMaster 420 |
| SKU | 6SE6420-2AD31-1CA1 |
| Основна потужність | 11.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 26 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MicroMaster 420 11.0кВт 3-ф/380 ( 6SE6420-2AD31-1CA1 )
Відгуки про товар
2Андрій П.
Купив цей частотник Siemens для свого верстата на 11 кВт. Старий движок дуже різко стартував, тепер все плавно, без ривків. Майстер швидко підключив, каже, що з ним проблем не буде. Siemens, то й Siemens, на них завжди можна розраховувати. Головне, що тепер верстат працює як треба і мережу не навантажує. Дуже задоволений
Олег, інженер
Замінили старий частотник на насосній станції. Цей Siemens MicroMaster 420 на 11кВт став як рідний. Вхід 3х380, вихід теж, як і треба. Векторне керування дає добру точність по швидкості, а ПІД-регулятор тримає тиск стабільно. ЕМС фільтр вже вбудований, це зручно, не треба окремо ставити. Сіменс є Сіменс, надійна штука. Запустили швидко, проблем не виникло.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 6SE6420-2AD31-1CA1 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |