MC07B0550-503-4-00 Частотний перетворювач MC07 55.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | SEW |
| Серія | MC07 |
| SKU | MC07B0550-503-4-00 |
| Основна потужність | 55.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 110 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MC07 55.0кВт 3-ф/380 ( MC07B0550-503-4-00 )
Відгуки про товар
2Олена М.
Купували перетворювач частоти SEW MC07 55кВт для нашого виробництва. Потужне обладнання, розраховане на великі навантаження. З SEW вже працювали, завжди впевнені в їх якості. Магазин відпрацював замовлення швидко, оперативно відвантажили. Документи теж всі були в порядку. Для промислових потреб це дуже важливий фактор.
Дмитро В.
Взяли цей частотник SEW MC07 на 55кВт для модернізації компресорної станції. Працює він з трифазним двигуном на 380В. Що сподобалося, так це можливість векторного керування без датчика, це спростило налаштування. ПІД-регулятор виручає для підтримки тиску. З вбудованим ЕМС фільтром не маємо проблем з наводками. Все як має бути у надійного промислового приводу)
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ MC07B0550-503-4-00 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |