MC07B0110-5A3-4-00 Частотний перетворювач MC07 11.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | SEW |
| Серія | MC07 |
| SKU | MC07B0110-5A3-4-00 |
| Основна потужність | 11.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 24 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MC07 11.0кВт 3-ф/380 ( MC07B0110-5A3-4-00 )
Відгуки про товар
2Ірина С.
Шукали перетворювач частоти для нашого насоса 11 кВт. Менеджер chastotnik.ua дуже добре проконсультував по моделі SEW MC07. Підійшов під наші потреби. Доставили швидко, всі документи були в порядку. Встановлення пройшло без нюансів, електрик сказав, що з підключенням все зрозуміло. Вже працює, бачимо економію по електриці. Трохи дорожче, ніж аналоги, але SEW завжди була якісна техніка
Олексій В.
Купили цей частотник SEW MC07 на 11 кВт для нашої компресорної станції. Трифазний, 380В, як і треба. Вже кілька тижнів працює без проблем. Особливо порадував вбудований ЕМС-фільтр, не треба заморочуватись з додатковим обладнанням. Регулятор ПІД працює чітко, дозволяє точно підтримувати тиск в системі. Векторне керування дає плавність пуску, движок не смикається. Надійний агрегат.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ MC07B0110-5A3-4-00 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |