MC07B008-5A3-4-00 Частотний перетворювач MC07 0.7кВт 3-ф/380
sku: MC07B008-5A3-4-00
Є в наявності
21 816 грн
Бренд: SEW
Серія: MC07
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 2.4 A
Ступінь захисту по IP:
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | SEW |
| Серія | MC07 |
| SKU | MC07B008-5A3-4-00 |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 2.4 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач MC07 0.7кВт 3-ф/380 ( MC07B008-5A3-4-00 )
Відгуки про товар
1
�
Олег К.
Взяли цей частотник SEW MC07 (0.7кВт, 3х380В) для модернізації старого вентилятора на складі. SEW як завжди, на рівні. Дуже добре, що тут є і скалярне, і векторне керування без датчика, дозволяє гнучко налаштувати під задачу. Для нас особливо важливою була функція ПІД-регулятора, щоб стабільно тримати тиск в системі. Вбудований ЕМС-фільтр – це взагалі бомба, бо в нас з мережею бувають нюанси. Працює тихенько, старт-стоп дуже плавний, навантаження на мережу мінімальне. Ну і 2.4А вхідного струму це норм для нашого щитка, не перевантажує. Все супер
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ MC07B008-5A3-4-00 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач MC07 0.7кВт 3-ф/380 ( MC07B008-5A3-4-00 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для MC07B008-5A3-4-00, серії MC07 від виробника SEW
.
Купити MC07B0085A3400
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
MC07B008-5A3-4-00 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
MC07B008-5A3-4-00